Apie Baltagauja

Sprendimai, kurie įneša į gyvenimą pokyčius

„Gyvenimas kartais būna neįtikėtinas – dienomis, savaitėmis, mėnesiais, metais žmogus negauna nė vieno naujo jausmo. Tačiau pakanka praverti duris, ir ant jo užvirsta visa lavina.“ (Paulo Coelho)

Pradžia

Po ilgų svarstymų šeimoje, pagaliau nuspręsta įsigyti vakarų škotijos baltojo terjero veislės augintinį (sutrumpintai – vestuką). Nors neplanavome nei veisti, nei dalyvauti parodose, bet ar tai bus gyvūnas su kilmės dokumentais abejonių nekilo, nes nuo mažens mačiau tėvų pasirinkimą – arba su kilmės dokumentais, arba priglaustas.

Įsiklausius į širdį atsirinkti pirmąjį vestuką nebuvo sunku. Netrukus namus papildė nenuorama Portas (Kingo of white bears from Kipšiukas), kurio tarsi gyvenimo tikslas buvo viską sujaukti, sugraužti!

Su šio kipšiuko atsiradimu į gyvenimą atėjo kelionės po parodas, naujos pažintys ir patirtys. Teko nugalėti save ir savo baimes. Su kiekvienu nugalėtu iššūkiu atėjo naujų emocijų patyrimas ir naujų įgudžių įgijimas.

Kodėl Baltagauja ?

Atėjus naujam etapui – veisimui ir veislyno pavadinimo įregistravimui, gimė ilgai brandintas, paprastas bet neprastas pavadinimas:

Balta – tyrumas, gerumas.

Gauja – šeima.

Dažnai girdint klausimus: koks rūbas patogus, kokios šukos tinkamos… subrandinta mintis padaryti el.parduotuvę, kurioje veislės mylėtojai rastų tai ko reikia jų numylėtinių priežiūrai.

Page is under construction

0
    Krepšelis
    Krepšelis yra truščiasGrįžti į parduotuvę