Pirkimo taisyklės

Užsakymas

Užsakymą pateikti labai paprasta – prekes įsidedate į krepšelį, kuriame galite keisti prekių kiekius, dydį ar jų atsisakyti, o paspaudę “Pirkti” ir suvedę savo pristatymo duomenis, galėsite įvykdyti apmokėjimą ir užsakymas baigtas!

Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

 • Banko pavedimu į sąskaitą
 • Grynais pinigais prekės atsiėmimo metu. Šis būdas pasirenkamas susitarus iš anksto dėl atsiėmimo vietos ir laiko Klaipėdoje.

Užsakymo būklės pasikeitimus gausite el. paštu bei galėsite stebėti savo paskyroje. Jei jums reikia ką nors pakeisti – rašykite mums el. paštu baltagauja@gmail.com arba skambinkite telefonu +37060707077.

Prekių pristatymas

Baltagauja.eu e-parduotuvėje įsigytas prekes siųsime per Omniva. Išsiuntus siuntinį gausite registracijos numerį su kuriuo galėsite sekti siuntos kelią link jūsų. Pristatymas truks apie 3 darbo dienas.

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

Klientui nurodžius neteisingus siuntos pristatymo duomenis (gavėjo vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, kontaktinis telefono numeris), gali keistis užsakymo pristatymo terminas. Pasikeitus pristatymo duomenims, prašome kuo skubiau mus informuoti el.paštu baltagauja@gmail.com arba telefonu +37060707077.

Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

Prekių grąžinimas

Baltagauja.eu e-parduotuvėje įsigytas prekes galite pakeisti arba grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos. Apie prekės keitimą ar grąžinimą prašome mus informuoti el. Paštu baltagauja@gmail.com. Laiške nurodykite užsakymo numerį, grąžintinų prekių sąrašą bei priežastį, pageidautiną grąžinimo datą ir sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti pinigus, numerį. Prekių keitimo atveju, taip pat nurodykite ir pageidaujamą prekę. Gavę el. laišką su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Prekes turite teisę grąžinti arba pakeisti kitomis, jei:

 • Grąžinama arba keičiama prekė nebuvo Jūsų pradaryta (pakuotės atidarymas, būtinas prekei apžiūrėti, nelaikomas pažeidimu).
 • Prekės nebuvo naudotos ir  yra nepraradusios prekinės išvaizdos. (netaikoma, kai grąžinama nekokybiška prekė).
 • Jūsų netenkina gautos prekės galiojimo laikas. (Jeigu iki prekės galiojimo termino pabaigos yra likę daugiau nei 6 mėnesiai, tokia prekė yra laikoma kokybiška ir tinkama. Esant ypatingai trumpiems tinkamumo naudoti terminams prekių aprašymuose tai aiškiai pasakoma ir kitaip pažymima internetinėje parduotuvėje).
 • Jūsų gauta prekės pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista. (Galite jos atsisakyti pristatymo metu, priėmimo važtaraštyje nurodžius priežastį).
 • Jeigu Jūsų netenkina nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, prekę galite pakeisti analogiška kitokių matmenų, formos, modelio ar komplektiškumo preke. Jeigu pakeitimui tinkamos prekės neturėsime, galėsite grąžinti prekę ir už ją atgauti pinigus.

Kokybiški elektroniniai prietaisai nekeičiami ir negražinami.

Prekės grąžinamos pasirinktinai:

 • Lietuvos pašto registruota siunta.
 • Omniva paštomatas.
 • Galima grąžinti įteikus asmeniškai.

Jei prekė grąžinama, nes netenkina nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, pašto siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Jei prekė keičiama, nes netenkina nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, tai tokiu atveju netikusios prekės grąžinimo ir naujos prekės siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Pinigus už grąžintą prekę grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas užsakymo apmokėjimas, per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo.

Privatumo politika

Slapukų (cookies) naudojimas

Baltagauja.eu svetainėje slapukai (cookies) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskiro turinio populiarumą. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio arba juos užblokuoti savo interneto naršyklėje, tačiau dalis svetainės funkcionalumo tokiu atveju gali neveikti, arba veikti nekorektiškai.

Privatumo politika ir asmens duomenų apsauga. Tiesioginė rinkodara.

Baltagauja.eu asmens duomenis renka, tvarko ir saugo vadovaudamasi šiomis Pirkmo pardavimo taisyklėmis, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais. Bendrovė užtikrina duomenų subjektų teises pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir kitus asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančius norminius teisės aktus. Pardavėjas tvarko Pirkėjo pateiktus asmens duomenis elektroninės prekybos veiklos vykdymui (atsakymams į klientų užklausas, užsakymų priėmimui ir vykdymui, ir panašiais tikslais).

Baltagauja.eu (pardavėjas) Pirkėjo asmens duomenis tvarko tokiais tikslais: (i) elektroninės prekybos tikslu – tai yra siekiant identifikuoti Pirkėją, vykdyti prekių ir paslaugų pardavimo internetinėje parduotuvėje veiklą, apdoroti Pirkėjo užsakymus, išrašyti Pirkėjui finansinius dokumentus, pristatyti prekes, atlikti pinigų grąžinimą ar prekių keitimą, spręsti su Pirkėjo atliktu pirkimu susijusias problemas, vykdyti kitus Pardavėjo įsipareigojimus, (ii) tiesioginės rinkodaros tikslu, (iii) teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu.

Pirkėjui pateikus užsakymą įsigyti prekę  ar (ir) užsiregistravus Parduotuvėje, laikoma, kad jis: (i) sutiko pateikti savo asmens duomenis, (ii) sutiko su prekių užsakymo, pristatymo bei grąžinimo taisyklėmis ir jose nurodyta asmens duomenų apsaugos politika, (iii) neprieštarauja, kad Pardavėjas Pirkėjo asmeninius duomenis tvarkytų šiose Taisyklėse nurodytais tikslais.

Pardavėjas gauna bei tvarko elektroninės prekybos tikslu Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, adresą.

Pardavėjas asmens duomenis tvarko ir tiesioginės rinkodaros tikslu. Registracijos formoje ties žyma „ Užsiprenumeruok naujienlaiškį!” pažymėjęs varnele, Pirkėjas nurodo, kad jis sutinka, gauti informacinę ir reklaminę medžiagą apie paslaugas, prekes iš Pardavėjo, registracijos formoje nurodytu Pirkėjo elektroniniu paštu ir (arba) SMS žinute ir (ar) skambučiu į nurodytą mobiliojo telefono numerį.

Pardavėjas gali statistiniais tikslais naudoti su Pirkėjo asmeniu tiesiogiai nesusijusius duomenis, t. y. duomenis apie įsigytas prekes. Tokie statistiniai duomenys bus renkami ir tvarkomi taip, kad neleistų atskleisti Pirkėjo asmens tapatybės arba kitų asmens duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

Pardavėjas asmens duomenis gauna tiesiogiai iš Pirkėjo (jam prisiregistravus internetinio puslapio kliento paskyroje, inicijavus pirkimo – pardavimo sutartį). Pirkėjas registracijos ir (ar) pirkimo metu privalo nurodyti teisingus asmens duomenis. Pardavėjas netvarko kitais būdais gautų asmens duomenų.

Tvarkydamas ir saugodamas Pirkėjo asmens duomenis Pardavėjas dės visas pastangas, kad užtikrintų asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Tačiau Pirkėjas taip pat privalo rūpintis savo duomenų saugumu ir (ar) slaptumu, ypač kiek tai susiję su jų atskleidimu tretiesiems asmenims.

Pirkėjas patvirtina, kad jis turėjo galimybę susipažinti su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis. Pirkėjas yra informuojamas, kad jis  turi šias teises:

 1. Bet kada keisti ir (ar) atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją, taip pat panaikinti savo registraciją. Tuomet Pirkėjo paskyra yra panaikinama, o registracijos duomenys ištrinami;
 2. Pirkėjas pateikęs Pardavėjui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba teisės aktų nustatyta tvarka ar elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinęs savo asmens tapatybę, turi teisę susipažinti su savo duomenimis bei tikrinti, kaip jie yra tvarkomi, t. y. gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kam teikiami, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ar kitų įstatymų nuostatų;
 3. Kitas Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme bei kituose norminiuose teisės aktuose numatytas teises.
 4. Pirkėjas sutikimą arba nesutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo išreiškia raštu ir (ar), elektroniniu paštu, kuriuo registravosi internetinėje parduotuvėje, nurodydamas savo vardą ir pavardę.Pirkėjas turi teisę nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat atsisakyti pateikti savo asmens duomenis. Tačiau kai asmens duomenys yra reikalingi ir būtini siekiant identifikuoti Pirkėją sutarčių sudarymo, vykdymo (internetinės prekybos) tikslais, nepateikus asmens duomenų ir (ar) nesutikus, kad jie būtų tvarkomi Pirkimo pardavimo taisyklėse nurodytais tikslais, Pardavėjas negalės sudaryti ir (ar) vykdyti sutarties.

Reikalavimus ištaisyti, sunaikinti asmens duomenis arba sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus, Pirkėjas turi teisę išreikšti raštu, el. Paštu arba asmeniškai Pardavėjo veiklos vietoje.

Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti Pirkėjo asmens duomenų saugumą, įgyvendinti tinkamas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo ar / ir atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Visi Pardavėjo darbuotojai bei jo atstovai įsipareigoja saugoti Pirkėjo asmens duomenis.

Asmens duomenis šiose Pirkimo pardavimo taisyklėse nustatyta apimtimi ir tvarka Pardavėjas gali teikti tik duomenų subjektui, siuntų pristatymo bendrovėms, taip pat kitiems duomenų gavėjams, kai pagal įstatymus, teismo sprendimus ir kitus teisės aktus Pardavėjas yra įpareigotas pateikti asmens duomenis.

Su tvarkomais asmens duomenimis susiję paklausimai, pretenzijos ir kita informacija, turi būti pateikiami raštu (el. paštu) Pardavėjui:

Onleshop@yahoo.com, WWW.ONLE.EU