Prekių pristatymo sąlygos

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvoje prekės pristatomos per 1 – 3 darbo dienas.
Pristatymo kainos apskaičiuojant suformavus pirkinių krepšelį ir pasirinkus pristatymo būdą.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į LATVIJĄ IR ESTIJĄ

Prekių pristatymas Latvijoje ir Estijoje per 2-5 darbo dienas. Prekes pristatome naudodamiesi Omniva teikiamomis paslaugomis.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į KITAS ŠALIS

Jei norite užsakyti į kitas šalis, prieš perkant skambinkite: +370 60707077 arba parašykite: info@baltagauja.eu, kad galėtume paskaičiuoti siuntimo išlaidas.

PRISTATYMO INFORMACIJA​

 • Klientas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
 • Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas. Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis yra pateikiamas suformavus užsakymą. Jeigu užsakyme nenurodytas kitas Prekes priimantis asmuo, jas priimti privalo pats Klientas.
 • Prekių kiekį ir kokybę Klientas kruopščiai patikrina Prekės perdavimo momentu. Priimdamas Prekę iš kurjerio, Klientas privalo pasirašyti Prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad Prekė jam buvo įteikta.
 • Visas pastabas dėl akivaizdžių Prekių trūkumų Klientas privalo pareikšti raštu priimdamas Prekes. Pretenzijas dėl Prekių paslėptų trūkumų Klientas gali pareikšti raštu ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo Prekių gavimo dienos. Kitaip laikoma, kad preke Klientas patenkintas ir neturi jokių priekaištų Pardavėjui.
 • Pardavėjas įsipareigoja Prekes pristatyti užsakyme nurodytu adresu ir terminais. Jeigu paaiškėja, kad Pardavėjas negali pristatyti Prekės numatytu terminu, jis nedelsdamas apie tai informuoja Klientą. Klientas sutinka, jog išimties tvarka pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių.
 • Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu Klientui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Kliento kaltės arba dėl nuo Kliento priklausančių aplinkybių.
 • Užsakymai priimami ir vykdomi darbo dienomis.
0
  Krepšelis
  Krepšelis yra truščiasGrįžti į parduotuvę